Movies
Ratings
112
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.5
Taken 2Rated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.5
BraveRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 4.0
Despicable Me 2Rated ★ 3.5
Monster HouseRated ★ 4.0
Running ManRated ★ 4.0
Rise of the GuardiansRated ★ 5.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 5.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
Easy ARated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0