Titles you rated
Crows ZeroRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.5
Hide and SeekRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 4.5
TakenRated ★ 4.0
White House DownRated ★ 4.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
Death RaceRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 5.0
Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Fast & Furious 6Rated ★ 5.0
RED 2Rated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0