Titles you rated
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 5.0
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 3.5
Viral HitRated ★ 4.0
Sakamoto DaysRated ★ 4.0
My NameRated ★ 5.0
Yu Yu HakushoRated ★ 3.0
Black MirrorRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 5.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 5.0
AemaRated ★ 3.5
Better Late Than SingleRated ★ 4.5
S LineRated ★ 1.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Mercy for NoneRated ★ 4.0- 짜장면 랩소디Rated ★ 4.0
New Recruit Season 3Rated ★ 5.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
KarmaRated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 5.0