Movies
Ratings
2817
The Delta ForceRated ★ 3.5
The President's Man: A Line in the SandRated ★ 2.5- The CutterRated ★ 2.5
The President's ManRated ★ 2.5
HellboundRated ★ 3.0
Logan's War: Bound by HonorRated ★ 2.0
Top DogRated ★ 2.5
Delta Force 2: The Colombian ConnectionRated ★ 4.0
A Force of OneRated ★ 3.0
Braddock: Missing in Action IIIRated ★ 4.0
Breaker! Breaker!Rated ★ 4.0
Forest WarriorRated ★ 2.5
SidekicksRated ★ 3.5
Good Guys Wear BlackRated ★ 3.5
Forced VengeanceRated ★ 4.5
Hero and the TerrorRated ★ 3.5
The OctagonRated ★ 3.5
FirewalkerRated ★ 3.0
Silent RageRated ★ 3.0
Lone Wolf McQuadeRated ★ 4.0