Movies
Ratings
74
The WolverineRated ★ 5.0
The MummyRated ★ 3.0
Prison Break: The Final BreakRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 3.0
UndisputedRated ★ 5.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
Escape PlanRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 4.0
RED 2Rated ★ 3.0
A Good Day to Die HardRated ★ 5.0
Crows Zero IIRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 3.0