Titles you rated
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Last FriendsRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.5- Just YouRated ★ 2.5
The Birth of a FamilyRated ★ 3.0
BichunmooRated ★ 2.5
Maybe LoveRated ★ 3.5
Good For YouRated ★ 2.5- Living Among the RichRated ★ 5.0
How Long I've KissedRated ★ 3.5
The Servant: The Untold Story of Bang-JaRated ★ 3.0
War of the RosesRated ★ 4.0
Seoul 1945Rated ★ 3.0- Under The RainbowRated ★ 0.5
Rude Miss Young Ae Season 10Rated ★ 3.5
Smile, MomRated ★ 3.5- Do You Know Taekwondo?Rated ★ 3.0
Rude Miss Young Ae Season 11Rated ★ 3.5- Foolish PrincesRated ★ 3.0
Rude Miss Young Ae Season 9Rated ★ 3.5