Titles you rated
The ShamelessRated ★ 2.5
(500) Days of SummerRated ★ 1.5
FamilyhoodRated ★ 2.5
Miss BaekRated ★ 3.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
My Brilliant LifeRated ★ 1.0
Enola HolmesRated ★ 1.5
WhiplashRated ★ 2.0
Innocent WitnessRated ★ 3.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 2.0
Captain MarvelRated ★ 1.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 2.5
Fabricated CityRated ★ 1.5
RansomedRated ★ 2.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 2.5
The MercilessRated ★ 3.0