Titles you rated
I, Daniel BlakeRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
BumblebeeRated ★ 2.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
The Great BattleRated ★ 2.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 2.5
Keys to the HeartRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 5.0
Golden SlumberRated ★ 2.0
Transformers: The Last KnightRated ★ 1.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.5
RoomRated ★ 4.0
SplitRated ★ 3.0
LoganRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 3.5
AlliedRated ★ 2.5