Titles you rated
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
Eat Pray LoveRated ★ 4.0
Before MidnightRated ★ 4.5
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 4.5
Lovers of 6 YearsRated ★ 4.0
Between Calmness and PassionRated ★ 5.0
The Blind SideRated ★ 5.0
Letters to JulietRated ★ 4.0
My Name Is KhanRated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 4.0
Meet the In-LawsRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
OnceRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 3.5
The NeighborsRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.5