Movies
Ratings
312- NothingRated ★ 5.0
The RippleRated ★ 4.0
BrokerRated ★ 4.0- We BloomRated ★ 4.0
HomelessRated ★ 4.0- For EliseRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 3.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.5
The ContactRated ★ 3.5- A Hand-written PosterRated ★ 4.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 5.0
Phantom ThreadRated ★ 4.5
ShopliftersRated ★ 5.0
The Distance Between UsRated ★ 4.0- TransfusionRated ★ 4.0
- a flowers does not wilt, but...Rated ★ 5.0
Requiem for a DreamRated ★ 4.5
Black SwanRated ★ 4.5
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0