Titles you rated
Steel Rain2: SummitRated ★ 2.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
The King's ManRated ★ 3.5
NopeRated ★ 4.5
Kill BoksoonRated ★ 3.0
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 2.5
ElementalRated ★ 5.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
Man of MenRated ★ 2.5
Hitman: Agent JunRated ★ 2.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 2.0
WhiplashRated ★ 3.0
AshfallRated ★ 3.0
Samjin Company English ClassRated ★ 2.5