Movies
Ratings
209
The MachinistRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 5.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 5.0
Cinderella ManRated ★ 5.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 4.0
The FighterRated ★ 5.0
Se7enRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 5.0
The GreyRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
Yes ManRated ★ 4.0
AntzRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 4.0