Titles you rated
Black PantherRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Captain MarvelRated ★ 3.0
Daytime Shooting StarRated ★ 3.0
Ted 2Rated ★ 3.0
The BodyRated ★ 3.5
Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 3.0
BurningRated ★ 3.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0
Her Love Boils BathwaterRated ★ 3.0
The VanishedRated ★ 3.0
Incredibles 2Rated ★ 3.0
Crows Zero IIRated ★ 3.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.0
After the RainRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.0
Kick-AssRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 3.5