Titles you rated
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 2.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 2.5
Oh My GhostRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 2.5
Reply 1988Rated ★ 3.5
DoctorsRated ★ 3.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Late Night RestaurantRated ★ 2.0
Bad GuysRated ★ 5.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5