Titles you rated
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 4.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 3.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 3.5
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 4.0
Friends with BenefitsRated ★ 3.5
The Spy Gone NorthRated ★ 0.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
21Rated ★ 3.5
The Divine MoveRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 2.5
LavaRated ★ 3.0
The Boss BabyRated ★ 1.5
The Secret Life of PetsRated ★ 2.0
A Bug's LifeRated ★ 2.5
Finding NemoRated ★ 3.0
The Classified FileRated ★ 3.0
MoneyballRated ★ 3.5