Titles you rated
Rick and MortyRated ★ 4.5
Rick and MortyRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Drinking SoloRated ★ 3.5
Protect the BossRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 3.5
DoctorsRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.5