Titles you rated
AvatarRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.5
The Wizard of OzRated ★ 4.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.5
TwilightRated ★ 2.5
3 IdiotsRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 3.5