Movies
Ratings
400
LeonRated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 3.5
Dances with WolvesRated ★ 4.0
When Romance Meets DestinyRated ★ 1.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Van HelsingRated ★ 3.0
Ju-on: The GrudgeRated ★ 1.5
GamerRated ★ 3.0
Piranha 3DRated ★ 1.5
War of the ArrowsRated ★ 4.0
BeanRated ★ 3.0
The Garden of WordsRated ★ 4.0
The Hurt LockerRated ★ 5.0
20th Century Boys - Chapter 1: Beginning of the EndRated ★ 2.0
CJ7Rated ★ 2.0
Legally BlondeRated ★ 3.0
Angels & DemonsRated ★ 3.0
MissingRated ★ 2.0
Two CopsRated ★ 4.0