Titles you rated
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
Bleak NightRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 3.0
Hidden FiguresRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
SilencedRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.5
King and the ClownRated ★ 4.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
Easy ARated ★ 3.5
Last HolidayRated ★ 4.5
HelplessRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
Letters to JulietRated ★ 2.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Shallow HalRated ★ 3.5
All About My WifeRated ★ 4.0