Titles you rated
Breaking BadRated ★ 4.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 3.0
The BoysRated ★ 2.5
Crash Landing on YouRated ★ 4.0
The Sex Lives of College Girls Season 1Rated ★ 4.0
Low LifeRated ★ 3.5
Jeffrey Epstein: Filthy RichRated ★ 3.0
Better Late Than SingleRated ★ 3.0
ObliteratedRated ★ 4.0
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 4.0
New Recruit Season 3Rated ★ 4.5
KarmaRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Shop of the LampRated ★ 2.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Family PlanRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Good or Bad Dong JaeRated ★ 2.5
Mr. SunshineRated ★ 3.5
Hellbound Season 2Rated ★ 3.0