Movies
Ratings
538
SoulRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Black WidowRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0
AshfallRated ★ 3.0
Black MoneyRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.5
JokerRated ★ 3.5
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.5
John WickRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5