Movies
Ratings
478
Tell Me Who I AmRated ★ 3.5
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
6/45Rated ★ 3.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 4.0
Pitch Perfect 3Rated ★ 3.0
Moana 2Rated ★ 3.0
The Dream SongsRated ★ 4.0- Sunset in My HometownRated ★ 2.5
Concerning My DaughterRated ★ 3.0
Deliver Us From EvilRated ★ 2.5
ForgottenRated ★ 2.5
Because I Hate KoreaRated ★ 3.0
JaneRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 2.5
Dark NunsRated ★ 3.0- You Will Die After Six HoursRated ★ 2.0
Demon CityRated ★ 2.5
MotherRated ★ 3.0
The Naked KitchenRated ★ 2.0