Titles you rated
Ms. IncognitoRated ★ 3.5
Wednesday Season 2Rated ★ 2.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
Mr. PlanktonRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 3.5
Bad Influence: The Dark Side of KidfluencingRated ★ 3.0
AemaRated ★ 3.0
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
The Potato LabRated ★ 3.5
Great Seoul InvasionRated ★ 3.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 1.5
Loki Season 1Rated ★ 4.0
Hyper KnifeRated ★ 2.5
Shop of the LampRated ★ 3.0