Titles you rated
Gone with the WindRated ★ 4.0
Ben-HurRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 3.0
The GodfatherRated ★ 4.0
The Godfather: Part IIRated ★ 4.0
RockyRated ★ 4.0
PlatoonRated ★ 5.0
The Last EmperorRated ★ 3.0
Rain ManRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
BraveheartRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
American BeautyRated ★ 3.0
GladiatorRated ★ 4.0
ChicagoRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.0
No Country for Old MenRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 3.0
The Hurt LockerRated ★ 4.0