Titles you rated
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
Ip Man 2Rated ★ 3.5
10 Cloverfield LaneRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 3.5
Shallow HalRated ★ 3.0
DogmaRated ★ 3.5
Lone SurvivorRated ★ 4.5
Lights OutRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Pursuit of the Balls of DarknessRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Kasukabe Boys of the Evening SunRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.5
FuryRated ★ 3.5
Forbidden City CopRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan: Very Tasty! B-class Gourmet Survival!!Rated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 3.5