Titles you rated
Seeking a Friend for the End of the WorldRated ★ 3.5
Ride Like a GirlRated ★ 3.5
A Dirty CarnivalRated ★ 3.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.5
Castle in the SkyRated ★ 4.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Porco RossoRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 4.0
CrawlRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
Marriage StoryRated ★ 4.0
DolittleRated ★ 3.0
The Hateful EightRated ★ 4.0
BorderRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 4.0
Godzilla: King of the MonstersRated ★ 3.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.5
MaleficentRated ★ 3.5
Se7enRated ★ 4.0