Series
Ratings
17
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5- Love in the Big CityRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 4.0
Forecasting Love and WeatherRated ★ 3.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 1.5
The Silent SeaRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.5
My NameRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 4.0
Crash Landing on YouRated ★ 5.0
LiveRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.5
New HeartRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 5.0