Titles you rated
Silent HillRated ★ 4.0
A Most Violent YearRated ★ 4.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 2.5
NightcrawlerRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.5
Memories of MurderRated ★ 5.0
12 Years a SlaveRated ★ 5.0
ZodiacRated ★ 3.5
Don't BreatheRated ★ 2.5
ArrivalRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 4.5
The InternRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.0
Crows Zero IIRated ★ 2.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
Miss SloaneRated ★ 4.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.5
Gran TorinoRated ★ 5.0
Before SunsetRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 5.0