Movies
Ratings
287
VenomRated ★ 5.0
ExitRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 5.0
Bagdad CafeRated ★ 5.0
StokerRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 5.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 5.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 5.0
Wonder WomanRated ★ 5.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 5.0
The MummyRated ★ 4.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 4.5
The Divine MoveRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 5.0