Movies
Ratings
160
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
SpotlightRated ★ 3.0
TwentyRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
Man on the EdgeRated ★ 4.0
One DayRated ★ 3.5
The ClassicRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 3.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
BurningRated ★ 3.5
ContagionRated ★ 3.5
The Accidental DetectiveRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 3.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 3.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 4.0