Movies
Ratings
20
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.5
Iron Man 2Rated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
Le Grand ChefRated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 4.0
Crows ZeroRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5