Titles you rated
The RockRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 5.0
GhostbustersRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.5
ChawRated ★ 3.5
Face/OffRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.5
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 4.5
Men in Black 3Rated ★ 3.5
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 2.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
Twelve MonkeysRated ★ 2.5
The Berlin FileRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 4.5
Interview with the VampireRated ★ 5.0