Titles you rated
MaleficentRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Paranormal Activity 4Rated ★ 4.0
Dead SilenceRated ★ 3.0
Two MoonsRated ★ 3.0
Saw 3DRated ★ 5.0
Paranormal Activity 3Rated ★ 3.0
The CatRated ★ 3.0
InsidiousRated ★ 5.0
RinguRated ★ 1.0
Child's Play 2Rated ★ 1.0
Don't ClickRated ★ 2.0
Horror StoriesRated ★ 5.0
Killer ToonRated ★ 3.0
Paranormal Activity 2Rated ★ 5.0
White: The Melody of the CurseRated ★ 3.0
Saw IVRated ★ 4.0
HostelRated ★ 3.0
Wishing StairsRated ★ 3.0