Series
Ratings
198
Severance Season 2Rated ★ 3.5
Severance Season 1Rated ★ 4.0
The PenguinRated ★ 3.5
The Witcher Season 4Rated ★ 2.5
Wednesday Season 2Rated ★ 3.0
Marvel's Jessica JonesRated ★ 4.0
Foundation Season 3Rated ★ 4.0
Foundation Season 2Rated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan OADRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
You Season 5Rated ★ 3.0
Marvel's The PunisherRated ★ 3.0