Movies
Ratings
1083
Doctor StrangeRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.0
Alien: RomulusRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
Come Rain, Come ShineRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 3.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
RansomedRated ★ 2.5
The FlashRated ★ 3.0