Titles you rated
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Frankenstein : The Musical LiveRated ★ 4.0
Bring Her BackRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
6/45Rated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
White ChicksRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan the Movie: Our Dinosaur DiaryRated ★ 2.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Crash! Scribble Kingdom and Almost Four HeroesRated ★ 2.5
WonkaRated ★ 3.5
Detective Conan: Skyscraper on a TimerRated ★ 3.0
When Morning Comes, I Feel EmptyRated ★ 3.0
SoulRated ★ 3.5
Perhaps LoveRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5