Titles you rated
BasicRated ★ 4.0
SwordfishRated ★ 4.0
MindhuntersRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 4.0
Art of FightingRated ★ 3.5
StokerRated ★ 3.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.5
Fight ClubRated ★ 5.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 2.5
LawlessRated ★ 3.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
Blue JasmineRated ★ 5.0
American History XRated ★ 4.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 4.5
SpyRated ★ 4.5
A History of ViolenceRated ★ 3.0
The TownRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 3.5