Series
Ratings
594
The Devil's Plan 2Rated ★ 1.5- Physical: AsiaRated ★ 3.5
NEW OLD BOYRated ★ 3.5- World of Street Woman FighterRated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Better Late Than SingleRated ★ 4.0
Low LifeRated ★ 3.0
Adventure by Accident Season 3Rated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
순간포착 세상에 이런 일이Rated ★ 4.0- 슈퍼스타KRated ★ 4.0
- Always! Super Radical Gag FamilyRated ★ 2.5
Korea's Next Top Model Season 1Rated ★ 3.5
Real MenRated ★ 2.0- 슈퍼스타KRated ★ 4.5
- しあわせソウのオコジョさんRated ★ 4.5
Good GirlRated ★ 4.5
X-Man Season 1Rated ★ 4.5
HeroesRated ★ 3.5