Movies
Ratings
160
Silent ScreamsRated ★ 4.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
TunnelRated ★ 3.5
Will You Be ThereRated ★ 5.0
Forever the MomentRated ★ 3.0
8 MileRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Sinbad: The Fifth VoyageRated ★ 4.0
Darkest DayRated ★ 4.0
CellRated ★ 3.5
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
Yes ManRated ★ 3.5
Barefoot GibongRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 3.5
Night at the MuseumRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 3.5