Titles you rated
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 4.5
GravityRated ★ 4.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
HitchRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 2.5
3 IdiotsRated ★ 3.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.5
Cast AwayRated ★ 3.5
The Devil's GameRated ★ 3.5
Death Note: The Last NameRated ★ 2.5
Love 911Rated ★ 3.0
HauntersRated ★ 1.5- D-WarRated ★ 1.5