Titles you rated
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.5
TroyRated ★ 3.5
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
ThirstRated ★ 3.5
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 3.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.5
Ghost HouseRated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
TakenRated ★ 3.0