Titles you rated
HerRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.5
Rush HourRated ★ 4.5
Ip Man 2Rated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Warm BodiesRated ★ 4.0
Love and Other DisastersRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0- WishRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Sad MovieRated ★ 4.0
Heart is...Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0