Titles you rated
Sing StreetRated ★ 4.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 2.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.5
Crazy RomanceRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 5.0
Believer: extended cutRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
1917Rated ★ 4.0
MicrohabitatRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5
Pokemon Detective PikachuRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
The NegotiationRated ★ 2.5
The Great BattleRated ★ 2.5
Feng ShuiRated ★ 2.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
A Star Is BornRated ★ 4.5