Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 5.0
Junji Ito Maniac: Japanese Tales of the MacabreRated ★ 2.5
Ju-On: OriginsRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 4.0
The Good WifeRated ★ 4.5
49 DaysRated ★ 4.5
IRISRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.5
I Need RomanceRated ★ 4.5
I Need RomanceRated ★ 4.5
The Village: Achiara's SecretRated ★ 5.0
Nightmare TeacherRated ★ 4.5