Movies
Ratings
99
The AvengersRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
Cars 2Rated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
SwordsmanRated ★ 5.0
ChocolatRated ★ 0.5
Old PartnerRated ★ 1.0
Kamome DinerRated ★ 0.5
The Art of SeductionRated ★ 0.5
BabeRated ★ 5.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
Cube²: HypercubeRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 5.0
Tokyo TowerRated ★ 0.5