Movies
Ratings
238
There Will Be BloodRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 2.5
GhostbustersRated ★ 3.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.0
A Bittersweet LifeRated ★ 3.0
Death Note: The Last NameRated ★ 1.0
The Legend of the SwordsmanRated ★ 4.0
The ShiningRated ★ 4.0
CloserRated ★ 3.5
Voice of a MurdererRated ★ 2.0
IdentityRated ★ 3.5
X-MenRated ★ 4.0
A Bug's LifeRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 3.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 2.5
JumanjiRated ★ 4.0
Rain ManRated ★ 3.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 3.0