Titles you rated
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
The King of JokguRated ★ 3.5
The InternRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Swing KidsRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 2.5
SearchingRated ★ 2.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.5
On Your Wedding DayRated ★ 3.0
Deadpool 2Rated ★ 3.5
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5
HerstoryRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 2.5