Titles you rated
SuitsRated ★ 3.5
SuitsRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 3.5
My MisterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 3.0
DexterRated ★ 3.0
DexterRated ★ 2.5
DexterRated ★ 2.5
DexterRated ★ 3.0
DexterRated ★ 2.5- DexterRated ★ 3.0
DexterRated ★ 3.5
Voice season1Rated ★ 3.0
13 Reasons Why Season 2Rated ★ 2.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 5.0
StrangerRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0