Movies
Ratings
623
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Stop Making SenseRated ★ 3.0
The Bad Guys 2Rated ★ 3.5
The BalconettesRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
FAQRated ★ 3.5
QueerRated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 4.0
Fallen LeavesRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 3.5
CompanionRated ★ 3.5
The Two PopesRated ★ 4.0
FlowRated ★ 3.5
White BirdRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 4.0