Titles you rated
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 4.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.0
My NameRated ★ 4.0
Semantic ErrorRated ★ 3.5
Bridgerton Season 2Rated ★ 3.5
Emily in ParisRated ★ 3.5
BridgertonRated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 4.5
Skam France Season 3Rated ★ 4.0
Skam France Season 2Rated ★ 4.5
Movie RoomRated ★ 4.0
They Kiss AgainRated ★ 3.0
It Started With a KissRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.0
New HeartRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0